Categories
Uncategorized

besmeto si shume po na u nxefke ti lale!

Komentin e bera in line with te miren tende se makina me qera aeroport  biznesi qe po na reklamon nuk duket serioz kur e perzin me gjera te tjera pa lidhje si pijet alkolike.

Nga ana tjeter ajo fotoja e dyqanit tuj me shkrin se me e pase ketu ne kanada, do ua kishin mbyll consistent with 24 ore me ju pas gjete alkol ne zyre makinash me qera.

Kshu qe take it clean, dhe MOS U NXEH! Hahaha…
Ndryshuar për herë të fundit nga Erion220 : 27-04-2009 më 15:02
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR27-04-2009, 16:34#sixty two
oliver55 oliver55 nuk është në linjë
DR-GR

Maska e oliver55Anëtarësuar
07-09-2007
Vendndodhja
Europa
Postime
666
Citim Postuar më parë nga Erion220 Lexo Postimin
Shume reale i paskeni keto fotot. Me thuaj kjo dacia qe keni vu ne faqe te pare ketu ka dale ne treg apo eshte koncept? Se as ke faqja e dacias nuk e gjen. Edhe flisni per te drejtat e klienteve in step with te pa mallin qe blejne!

 

Edhe pamja nga zyra juaj qeka interesante. Ju keni zyre makinash me qera, apo jeni pike shumice according to pije alkolike? Se e paskeni mbush fasaden e dyqanit me kuti me Korona dhe Heiniken. Apo si te gjithe te tjeret, shumice dhe pakice budallalleqesh si dhe makina me qera nder te tjera.

ME SIGURI DO KET LEJE SHENGE KY DYQAN !Po moret makina me shumic keni ulje cmimi.Hajde rreklam hajde,
Ndryshuar për herë të fundit nga oliver55 : 27-04-2009 më 16:38
PARA KOMBIT DHE KOMBESISE. VE NJERIUN;
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR28-04-2009, 06:45#sixty three
anjeza89 anjeza89 nuk është në linjë
i/e regjistruar

Anëtarësuar
25-04-2009
Postime
five
Une e kam ndjekur kete postim me interes keta 2 muajt e fundit sepse me eshte dashur nje makine me qera in line with 1 muaj.

Dua thjesht te them se mora nje makine me qera tek Noshi dhe kam ngelur teper e knaqur.

Makinen e mora nga information 22 mars deri me 20 prill.
Doja makinen me te lire te mundshme dhe nora te noshi nje Chevrolet spark.

Makina ishte shume e mire e re me me pak se 4000 kilometra automatike me cd kondicioner dhe dritate elektrike.

PEr gjithcka pagova 745000 leke te vjetra ose 570 euro.

Para kesaj bera edhe kerkime tek kompanite e tjera dhe para nje muaji gjeta:
Avis – 820 euro muaji
Europca – 700 euro muaji
Sikst – 750 euro muaji
Tirana car rental – 720 euro muji

Orikumin nuk e pyeta according to cmim por pashe ne uebsite dhe makina me e lire ishte tek 25 euro consistent with nje muj qe i bie tek 750 euro muaji.

Sherbimi te noshi ishte perfekt, mua me ra nje gome ne golem, dhe keta cunat in step with 20 minuta ishin aty dhe ma nderruan vete. Me dhane edhe direksione per te shkuar ne berat dhe korce. General bera rreth 1800 kilometra per muajin dhe e kam mbushur makinen plot 4 right here.

Thjesht dua te them qe eshte e vetete qe cmimet ne shqiperi jane te larta, por me gjet makinen me te lire nen 750 euro muji eshte perfekt dhe me konkuruese se shume vende ne evrope apo amerike duke perfshi siguracion e taksa.

Gjithe te mirat te gjitheve dhe beni kerkesa e sugjerime e jo ofendime. Keta kompanite duan te dine se ca doni ju si kliente, jo te degjijne gjera pa lidhje si keni site kot e vendosni foto te brendshme te makinave etj. Po deshe me dit ca opsionsh specifike ka nji makin kape telefonin dhe pyti, ska pse me u vu gjithcka ne uebsite. Ashtu i bie me pas uebsite me 5000 faqe in step with keto qe kane 50 makina ne flot e me shum.,
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR29-04-2009, 00:forty one#sixty four
besmet123 besmet123 nuk është në linjë
Jo reklama ne FSH.

Maska e besmet123Anëtarësuar
20-05-2007
Vendndodhja
VLORE
Postime
fifty two
Citim Postuar më parë nga anjeza89 Lexo Postimin
Une e kam ndjekur kete postim me interes keta 2 muajt e fundit sepse me eshte dashur nje makine me qera per 1 muaj.

Dua thjesht te them se mora nje makine me qera tek Noshi dhe kam ngelur teper e knaqur.

Makinen e mora nga data 22 mars deri me 20 prill.
Doja makinen me te lire te mundshme dhe nora te noshi nje Chevrolet spark.

Makina ishte shume e mire e re me me pak se 4000 kilometra automatike me cd kondicioner dhe dritate elektrike.

PEr gjithcka pagova 745000 leke te vjetra ose 570 euro.

Para kesaj bera edhe kerkime tek kompanite e tjera dhe para nje muaji gjeta:
Avis – 820 euro muaji
Europca – 700 euro muaji
Sikst – 750 euro muaji
Tirana car rental – 720 euro muji

Orikumin nuk e pyeta according to cmim por pashe ne uebsite dhe makina me e lire ishte tek 25 euro in line with nje muj qe i bie tek 750 euro muaji.

Sherbimi te noshi ishte perfekt, mua me ra nje gome ne golem, dhe keta cunat per 20 minuta ishin aty dhe ma nderruan vete. Me dhane edhe direksione per te shkuar ne berat dhe korce. General bera rreth 1800 kilometra in line with muajin dhe e kam mbushur makinen plot 4 right here.

Thjesht dua te them qe eshte e vetete qe cmimet ne shqiperi jane te larta, por me gjet makinen me te lire nen 750 euro muji eshte perfekt dhe me konkuruese se shume vende ne evrope apo amerike duke perfshi siguracion e taksa.

Gjithe te mirat te gjitheve dhe beni kerkesa e sugjerime e jo ofendime. Keta kompanite duan te dine se ca doni ju si kliente, jo te degjijne gjera pa lidhje si keni web page kot e vendosni foto te brendshme te makinave etj. Po deshe me dit ca opsionsh specifike ka nji makin kape telefonin dhe pyti, ska pse me u vu gjithcka ne uebsite. Ashtu i bie me pas uebsite me 5000 faqe in step with keto qe kane 50 makina ne flot e me shum.,
WWW.ORIKUM.NET PERSHENDETJE,DHE NE SI KOMPANI JU FALENDEROJM QE JU QENKENI INTERESUAR DHE TEK NE.POR DOJA TE BEJA VETEM NJE NDERHYRJE TE VOGEL NE DREJTIM TE CMIMIT SE KISHIT SHKRUAJTUR QE CMIMI ME I ULET ISHTE 25 EURO,JO TEK MUA CMIMI ME I ULET ESHTE 20 EURO DHE ESHTE NJE MAKIN SHUM E MADHE NE BAZ TE KATEGORIVE TE MAKINAVE,SEPSE PO TE SHIKONI ME KUJDES MAKINAT I KAN CMIMET NE BAZ TE KATEGORIVE, WWW.ORIKUM.INFO JU FALENDEROJM DHE JU UROJM GJITH TE MIRAT
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR08-05-2009, 09:sixteen#sixty five
Erion220 Erion220 nuk është në linjë
i/e regjistruar

Anëtarësuar
28-03-2009
Vendndodhja
Montreal
Postime
20
Citim Postuar më parë nga besmet123 Lexo Postimin
WWW.ORIKUM.NET PERSHENDETJE,DHE NE SI KOMPANI JU FALENDEROJM QE JU QENKENI INTERESUAR DHE TEK NE.POR DOJA TE BEJA VETEM NJE NDERHYRJE TE VOGEL NE DREJTIM TE CMIMIT SE KISHIT SHKRUAJTUR QE CMIMI ME I ULET ISHTE 25 EURO,JO TEK MUA CMIMI ME I ULET ESHTE 20 EURO DHE ESHTE NJE MAKIN SHUM E MADHE NE BAZ TE KATEGORIVE TE MAKINAVE,SEPSE PO TE SHIKONI ME KUJDES MAKINAT I KAN CMIMET NE BAZ TE KATEGORIVE, WWW.ORIKUM.INFO JU FALENDEROJM DHE JU UROJM GJITH TE MIRAT
Besmet ca viti eshte ajo Megane qe reklamon me 20 euro/dita in step with 1 muaj dhe ca transmisioni ka? Dy shoke do vijne ne Fier ne Korrik dhe duan nje veture te madhe in step with 1 muaj.

Gjithashtu sa kushton te ua sjellesh automjetin ne Rinas dhe ta kthejne ne Rinas? Faleminderit.
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR13-05-2009, 05:34#66
SpaazTanC SpaazTanC nuk është në linjë
i/e regjistruar

Maska e SpaazTanCAnëtarësuar
12-05-2009
Vendndodhja
Mannheim
Postime
3
Edhe une sapo mora nje veture te madhe tek Noshi dhe me pelqeu shume cmimi dhe sherbimi. Mora nje chevrolet Evanda se ishim five trupa te medhenj in step with 1 jave dhe kushtoi 300 euro perfshi gjithecka. Vetura ishte shume e rehtshme, me kambio automatike etj. Ne krahasim me kompanite e tjera ne Tirane cmimi per te njejten permas makine tek Noshi eshte me i liri.

Nuk ia fal veteq qe mora nje Pasat te qelbur te volsvageni ne shkurt in step with 2 jave me 60 euro dita. Paguam edhe sixteen euro dita in step with shoferin tjeter dhe ne fund na e futen edhe 10 euro in line with lavazh kur bo three hundred lek me la makina mrena e jasht kudo ne tirane.

Ne shkurt te Volsvageni na ra 532 euro java, kurse te Noshi ne Maj kur ka edhe me shume kerkese na shkoi gjithcka three hundred euro e me 2 shofere ekstra falas.

Me degju mu me mire merrni makina me qera ne firma lokale shqiptare si morra une ke noshi apo kjo tjetra Orikumi sesa te volswageni apo fiati.

Keta te huajt vetem ta fusin sa krahu. Kurse shqiptari qe e be ket pune me zemer te zgjidh pune.
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR14-05-2009, 12:34#67
Erion220 Erion220 nuk është në linjë
i/e regjistruar

Anëtarësuar
28-03-2009
Vendndodhja
Montreal
Postime
20
three hundred euro in line with i jave me duket i cik shtrenjt lale. Po nga ana tjeter consistent with ate permas makine duhet te jete me e lira ne tirane. E di te volsvagnei jane ke 60-70 euro dita in step with passatat.
Përgjigju Duke CituarPËRGJIGJU DUKE CITUAR14-05-2009, 15:sixteen#sixty eight
SpaazTanC SpaazTanC nuk është në linjë
i/e regjistruar

Maska e SpaazTanCAnëtarësuar
12-05-2009
Vendndodhja
Mannheim
Postime
three
Citim Postuar më parë nga Erion220 Lexo Postimin
300 euro consistent with i jave me duket i cik shtrenjt lale. Po nga ana tjeter in line with ate permas makine duhet te jete me e lira ne tirane. E di te volsvagnei jane ke 60-70 euro dita in keeping with passatat.
Sic e the edhe vete Eriono consistent with te njejten permase makina Noshi i ka me lire. Kete javen qe vjen kam rezervuar prape te njejten makine te Noshi se me duhet dhe me te njejtin cmim.

Ja cfare cmimesh gjeta ne tirane in step with 1 jave duke filluar nga e Hena 18 Maj:

NOSHI
Vetura me e vogel: 229 Euro/java
Vetura e madhe (Chevrolet Evanda): three hundred Euro/java

AVIS
Vetura me e vogel: 348 Euro/java
Vetura e madhe (Chevrolet Evanda): 678 Euro/java

HERTZ
Vetura me e vogel: 245 Euro/java
Vetura e madhe (Opel Vectra): 450 Euro/java

SIXT
Vetura me e vogel: 350 Euro/java
Veture e madhe (vW Passat): 595 Euro/java

EUROPCAR
Vetura me e vogel: 245 Euro/java
Veture e madhe (Fiat croma): 523 Euro/java

TIRANA CAR RENTALS
Vetura me e vogel: 315 Euro/java
Vetura e madhe (Passat): 630 Euro/Java

Me poshte ke te gjitha provat in line with cmimet e tyre. Mendoj se eshte vetem e drejte qe te gjithe ti dine cmimet reale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *